Slide

REGULAMIN

 1. Zameldowanie w schronisku możliwe w godzinach 16.00 – 19.00.
  Zameldowanie w innych godzinach możliwe tylko po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.
 2. Rezerwację należy potwierdzić e-mailem lub SMS-em z danymi osobowymi (imię, nazwisko, adres zamieszkania, nr. telefonu) i terminem planowanego pobytu.
 3. Doba noclegowa trwa od 16.00 do 10.00 następnego dnia. Pokój należy opuścić najpóźniej do godz. 10.00. Przedłużenie doby noclegowej należy zgłosić do godz 9.00 dnia następnego, jeżeli to możliwe obsługa indywidualnie wyceni taką usługę.
 4. Ze względu na system przeciwpożarowy nie ma możliwości samodzielnego gotowania posiłków na terenie całego schroniska. Przez cały czas trwania doby noclegowej wrzątek jest dostępny bezpłatnie (czajnik i kubeczki w pokojach).
 5. Cisza nocna obowiązuje od 22.00 do 6.00. Zakłócanie ciszy wiąże się z opłatą specjalną a w szczególnych przypadkach wezwaniem policji i natychmiastowym wymeldowaniem w czasie trwania doby noclegowej.
 6. Goście są proszeni o zgłaszanie usterek w pokojach niezwłocznie po zameldowaniu.
  – W przypadku uszkodzenia mienia lub zanieczyszczenia pokoju w sposób szczególny (np. wymiociny) koszt naprawy i sprzątania ponoszą osoby zameldowane w konkretnym pokoju.
  – Zastrzegamy sobie prawo do wystawienia faktury VAT za zniszczenia i zabrudzenia na osobę zameldowaną w konkretnym pokoju.
 7.  Zameldowanie grupy powyżej 5 osób skutkuje pobraniem depozytu, który zwracamy przy wymeldowaniu.
 8. Klucz z pokoju prosimy oddać do recepcji.
  – Opłata za zgubiony klucz to 100 zł.
 9. Schronisko nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w pokojach i na terenie schroniska.